Andulička- 9.

24. dubna 2010 v 15:01 | Ruža z Moravy |  Moje povídky

Andulka čekala, jestli jí Karel zavolá. Při návštěvě obchodu od Olgy slyšela o nějaké ženě, která byla u Karla, zřejmě jeho bývalá láska, přestože tvrdila její matce, že je jeho spolužačka. To se jim nezdálo pravděpodobné. Najednou se o něj zajímá, když už není jeho matka naživu. Nic neříkala, jen se v duchu divila, že se tak Olga rozohnila při možnosti, že by Karel s nějakou ženou začal chodit. Snad na něj nemá zálusk? Je sama, s dítětem, určitě by se jí taková známost hodila.
Odcházela z obchodu poněkud zneklidněná, ale doufala, že jí Karel sám o té návštěvě řekne.
Zavolal ještě ten den, chtěl se s ní sejít, má prý pro ni nějaké novinky. Domluvili se na večer, až bude se vším hotova u rodičů. Karel přicházel k jejich domu a všiml si, že je tam nějaký rozruch. Stála tam sanita a lékař zrovna vcházel do domu.


Za nedlouho odváželi Andulčina otce a objevil se tam i bratr, kterého Andulka asi zavolala. Musela zůstat s matkou doma, otec měl zřejmě buď infarkt nebo mozkovou příhodu. Karlovi bylo jasné, že ze schůzky nic nebude. Nechtěl rušit a řekl si, že později Andulce raději zavolá, zeptá se jí, co se stalo. Bratr Jarek chtěl s otcem jet do nemocnice, ale musí vzít své auto, aby se mohl případně vrátit, až bude vědět, co o otcem bude.

Ještě než Karel došel domů, volala mu Andulka a omlouvala se, že se nemohou dnes sejít a neví, kdy bude moci, protože jejího tatínka odvezli do nemocnice. Přiznal jí, že jeho odvoz viděl, nechtěl rušit a po příchodu domů jí chtěl zavolat. Kdyby něco potřebovala a mohl jim nějak pomoci, ať zavolá. Bude jí sám volat později, snad už něco bude vědět, pokud se bratr vrátí a staví se u nich. Chtěl jí něco vyprávět, ale teď telefonicky to nejde, však si čas najdou později .

Sotva Karel došel domů, přiběhla k němu sousedka, která zřejmě na něj čekala a začala mu vyprávět, že ta žena, co u ní přespala, zřejmě ještě z vesnice neodjela. Tvrdila, že se domů bojí a vyptávala se, jestli není někde možnost levného ubytování. Tady ji prý nikdo nebude hledat. Paní sousedka varovala Karla, že ta ženská by ho mohla znovu žádat o peníze, ať se jí raději vyhne. Doporučila jí prý jednu důchodkyni, která občas vzala na léto nějaké hosty. Byla v domku sama a tak jí byla každá koruna dobrá a navíc měla společnost. Co tady ta žena bude dělat? Copak nemá zaměstnání? Z čeho bude žít? Karel jí řekl, že to jeho starost není, má svých starostí dost. Chtěl se sousedky co nejdříve zbavit, aby mohl zavolat Andulce, jestli už něco neví. Možná zavolala sama do nemocnice a nečekala, až se Jarek vrátí. Konečně odešla.

Andulka mu sama zavolala, že to byl infarkt, ale snad ne tak silný a otec zůstal zatím v nemocnici. Jarek jí to zavolal ještě z nemocnice, aby matku uklidnila. Ta byla kupodivu klidná, jako duchem nepřítomná. Vzala si zřejmě prášek proti bolesti a ten její pozornost otupil. Jen pokývla, když jí Andulka vyřídila bratrův vzkaz. Věří, že to bude dobré.

Karel byl rád, že se sama ozvala, viděl v tom její zájem. Jako by spolu chodili již delší dobu. Snad jí vysvětlí lehce tu návštěvu Jany a ta nebude už otravovat. Nemohl vědět, že si Jana usmyslela ubytovat se nejen u té důchodkyně, které by musela platit, ale zkusit to ještě jednou u něho.
Navíc netušil, že způsobí rozruch ve vesnici svou přítomností, protože o ní vědí v obchodě a Olgu vše náramně zajímá, co se kolem Karla děje. To navíc nezjistila, že,, si začal " s Anduličkou.

Nemoc jejího otce však způsobila, že se nemohli na delší dobu sejít, jen si volali, případně se sešli jakoby náhodou na chvilku. Usoudili, že nebudou matku rozrušovat . Radost by určitě neměla, bála by se, že Andulka odejde a ona zůstane s nemocným otcem, pokud se vrátí, sama. Nebo snad dokonce bez něj. Možná později uvítá, když k nim Karel zajde, pomůže s něčím, zvykne si pak na něj lehčeji.

Andulka se nastěhovala na čas k matce do předního pokoje a tak odpadla i možnost, že by Karla pozvala k sobě do bytečku, až bude matka spát. Uvažovala už o tom, protože ve vesnici, kam chodila na nákupy, aby nemusela jezdit do města, slyšela stále nové řeči. Hlavně o té ženě, která hledala Karla. Bydlí u paní Krupálkové a tvrdí, že tu bude později bydlet asi natrvalo.Má tu známost, ale musí se nejdříve rozvést s mužem, který ji týral a před kterým se tady schovává.
Snad nemyslí Karla? Olga to rozhořčeně vyprávěla jedné známé a Andulka to slyšela.

Zjistila, že jí to vadí a tak si řekla, že musí najít možnost, jak si s Karlem věci vyjasnit. Ta ženská by ho mohla ovlivňovat a těžkosti v rodině Andulky by ho mohly odradit. Její stydlivost a nejistota musí jít stranou. Věděla, že Karel má soucitnou povahu, což bylo vidět na jeho chování k matce a mohl by se do vztahu s tou druhou třeba nechtěně zaplést. Jen co se otec vrátí domů. I když bude muset být opatrný, do práce už asi nepůjde a bude doma s matkou, ona se vrátí do svého bytečku a Karla si tam pozve. Bude dobré, když jí vše řekne sám , nějaké dohady cizích ji jen dopalují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavlína Pavlína | E-mail | 24. dubna 2010 v 16:51 | Reagovat

Napínáte mě jak kšandy, paní Ruženko :)

2 rucuk rucuk | E-mail | 24. dubna 2010 v 17:24 | Reagovat

Pavlíno, sebe také. Nejraději bych sedla a psala souvisle, ale to by bylo asi dlouhé na čtení. Na blogy většinou chodí lidé, kteří mají rádi pestrost a kratší čtení, na knihu si najdou čas asi málokdy. Nebo se mýlím?

3 anoli anoli | 24. dubna 2010 v 20:22 | Reagovat

2rucuk) Dobrý večer,pravda nemohu mluvit za druhé ale já knihy miluju, nedám bez nich ani ránu.Není nad to když mám novou knihu v ruce,to tajemno o čem to bude,pohladit papír, otočit stránku a nechat se vést dějem do úplně jiných světů......

4 Zdenka Zdenka | 24. dubna 2010 v 20:42 | Reagovat

Čtu. :-)

5 Zdenka Zdenka | 24. dubna 2010 v 20:44 | Reagovat

Teda knihy momentálně ne, myslím pokračovací "Anduličku".

No a na dobrou noc jsem "vytáhla" pohádky Boženy Němcové a večer, než usnu, přečtu aspoň jednu stránku, pokud dřív neusnu :-)

6 rucuk rucuk | E-mail | 24. dubna 2010 v 21:42 | Reagovat

3-anoli, 4-Zdenka- máte pravdu, bez knih jsem si svůj život nedovedla představit. Kdybych měla dát dohromady všechny knihy co mám doma, myslím, že by knihovna zabrala stěnu pokojíka  a znám takové, kteří jich také mají tolik a možná ještě více. A panelák to unese:-)) Měla bych tu Anduličku psát každý den, abych ji do konce měsíce dopsala. Ale co pak? Když mě to nutí...:-((

7 anoli anoli | 24. dubna 2010 v 22:29 | Reagovat

6rucuk)Ano knihovna to největší co v domečku mám. Však vy něco vymyslíte:-))

8 sona sona | 24. dubna 2010 v 23:46 | Reagovat

Mam takovy dojem,ze ta Olinka..je preci jenom mrska:-))

Sice jste se ji pokousela zastat,ja vim ,ale Olinky jsou Olinky

Tahle se jiste jeste postara o nejaky ten gulasek:-))

Ale jak rikam nechci predvidat...jenze ja uz jsem taky jak ty ksandy v jednicce:-))tak ze bych se primlouvala k tomu dennimu psani...mila pani .-)

9 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 24. dubna 2010 v 23:47 | Reagovat

Autorce.

Nějak moc to zaplétáte. Z mužského hlediska to tak těžko může vůbec fungovat. Sám v baráku, tři ženské na háku, aaa?

Tak by "chlap" nejednal. To je projev maminčina ustrašeného chlapečka. Možná se sešly tři ženské, které mají spasitelskou potřebu, Karla ovládnout a vycvičit k obrazu svému. Ať on udělá ( nebo neudělá ) cokoli, moc si nepomůže.

10 sona sona | 25. dubna 2010 v 8:52 | Reagovat

9:nar.soc.

Preji krasne ranko.

a jen tak mimochodem.:-))

Kdyby vsichni muzi jednali spravne..tak jak rikate..a myslim ,ze to by spravne i bylo:-))

Co by si pak pocli zeny..kterych je udajne na svete 3krat vice nezli muzu?:-))

Kazdopadne Kaja ma ted z "ceho" vybirat:-)))

11 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 13:55 | Reagovat

9-nar.soc. Vždyť ten Karel žil jen s matkou a pokud by byl i chlap, jak se patří, byl určitě povahy natolik mírné, že matce se vzepřít neuměl. To ona od něj dříve ženy odpuzovala, ne? Není tedy divu, že po její smrti, kdy situace byla jiná o něj ženy začaly jevit zájem. Možná si opravdu myslely, že je ovladatelný, ale u Andulky to bylo, pokud jste si všiml trochu jiné. Měla vlastně ten samý problém doma, takže ovládat ho určitě nemínila. No, uvidíme...

12 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 15:28 | Reagovat

11 rucuk

Dobré odpoledne.

Mně ten Karel připadá na hlavu padlý. "Půjčí" peníze fifleně, se kterou něco měl. Proč? Buď mu lezou hormony na mozek, tak ji měl vzít do baráku na "zkoušku", hned se pustit do malování ( to je projev čehosi nového a trvalého ) a kdyby se cukala, ukázat ji dveře. Za své peníze by měl něco dostat!!!.

S tou Olinou i když má dítě je to podobné, buď si ji prohlídne z blízka nebo ji obejde zdaleka, hned po té první.

Může to vše doprovodit skuhráním, "jak jeho maminka" a tím každou ženskou odhalí, jak to s ním myslí ve skutečnosti.

Nakonec si může nechat Anduličku. Klidně jí ten postup může vysvětlit.

Vetřely se mi do baráku jedna po druhé, že mi chtějí nahradit matku a zapoměly, že jsem dospělý a chci se rozhodovat sám. Nic jsem s nimi neměl, protože mne matka před přechodnými vztahy varovala. To soužití bylo jen u stolu, protože nejsem  nedočkavý, abych se chopil náhodné příležitosti. Své přání si nechávám pro tu pravou ( to slyší každá ráda a nakonec tomu i věří ).

13 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 15:33 | Reagovat

10 sona

Dobré odpoledne, pokračuji v lehčím tónu.

V osobních vztazích nemá co dělat statistika.

Podle statistiky už nastalo dávno přelidnění, protože každý jednotlivec má ve spořádaných poměrech 2 dědečky a 2 babičky. V nespořádaných poměrech se ty počty násobí.

Takže pohled na vztahy přes statistiku, vede do slepé uličky.

14 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 16:19 | Reagovat

13-nar.soc. Tedy vy jste mě rozesmál.  Mohl byste psát povídky také. U vás by byl konec jasný, realistický. Slibuji, že to zakudrnatím trochu jinak.

15 sona sona | 25. dubna 2010 v 17:01 | Reagovat

14:rucuk

Tak priznam ze i ja jsem se zasmala:-))

Konec jasny,realisticky a co hlavne?Feer!!

Ty drobne lzi,jsou ty nejhezci lzi na svete a pan nar.soc.

by strcil pana dr.Uzla do kapsy:-))

Doufam ze to Kaja cetl...:-))

Preji krasny podvecer:-)

16 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 17:51 | Reagovat

14 rucuk

Chraň bůh. Nepište na přání, vždyt vlastní vyjádření je neocenitelný projev svobody. Na přání píšou je šmoci.

Nenechte se žádnými řečmi odradit od svého vidění.

Klidně toho Karla tahejte sem tam, jako kočka koťata třeba i podle červené knihovny. Přispěvatelé Vám k tomu řeknou své.

Kdybych to psal já, tak se obě ženské servou v mém baráku a já bych je vyhodil najednou. Pak bych byl v pozici paši, který jen pokyne prstíkem a hned bych věděl, co je která zač. V žádném případě bych i víceženství nezavedl. Mám proto své důvody podobné Kecalovi "mám jedné ženy, až po krk" v dobrém slova smyslu.

17 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 18:49 | Reagovat

Oprava, místo ...i...( víceženství), patří.... si víceženství...

18 sona sona | 25. dubna 2010 v 18:51 | Reagovat

16:))))))))))))))))))))

19 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 19:48 | Reagovat

16-nar.soc. Šmok sice nejsem, budu psát podle svého, ale mám podezření, že ve světle vašeho řešení to bude opravdu limonáda. Udělal byste  toho komedii raz dva.

20 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 20:03 | Reagovat

z toho- chechtala jsem se tak, že nemohu ani moc psát....

21 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 20:09 | Reagovat

No není to krásné, v diskuzi se i zasmát? Fantazii meze nekladu, klidně může každý řešení sdělit, byla bych zvědavá, které by se blížilo mému pokračování příběhu. Víte, že v Mongolsku  , kde bylo zase málo žen bylo mnohomužství? Když si žena vzala jednoho muže, musela žít i s jeho bratry. Když byla s jedním, musel před dveřmi místnosti, ve které se milovali, nechat obuv, aby je další nevyrušil Otázku dětí řešili tak, že nezkoumali čí je, patřilo všem. Teď mi došlo, že byla ta žena skoro jako nevěstka v nevěstinci- chuderka- nebo ne?

22 sona sona | 25. dubna 2010 v 20:34 | Reagovat

21:rucuk

Neco mi naseptava,odkud se nejspise vzali ti "mongoloidni lidicky".Ja vim..Dawnuv sindrom...ale neco na tom jiste bude ze.-))))

No ja bych pravdepodobne boty nejmilejsiho z bratru ponechala stale prede dvermi..:-))Snad by to pomohlo ostatnim bratrum pochopit:-)

23 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 20:52 | Reagovat

22 sona

Kdesi jsem četl, že v Indii, ale i jinde si muž opatřuje ženu za věno, které vyplácí jejím rodičům. Bratři se skládají většinou nejstaršímu. Podle vkladu mají i jakýsi podíl na ženě. Mají to vyřešeno tak, že vedle dveří "ložnice" tedy spíše souložny, je zaražený ozdobný hák ( někdy je to jen kolík falického tvaru ) na ten si bratr odloží ten hadr co nosí místo trenýrek a žena podle pachu, už ví o koho a o co jde. On se jde vykoupat, ona se v soukromí připraví nalíčením a naolejováním. Muž vždy přinese dárek a žena mu nabídne jídlo, potom podle Kámasutry pokračují podle vůle a výdrže. Žena má poslední slovo v tom, zda přijme i druhého nebo všechny. Vždy ale postupně, po koupeli a přípravě a s dárkem. Berou to tak samozřejmě jako dýchání, ženy proti této zvyklosti nijak nebrojí. Otcovství dětí se nesleduje, patří do rodiny ženatého bratra a šmytec.

24 sona sona | 25. dubna 2010 v 21:03 | Reagovat

23:nar.soc.

To by ovsem znamenalo,ze by se po case zakonite musela z dotycne stati velmi zamozna zena..samozrejmne jestli ty darky pouze nekolovaly a nededily se z otce na syna:-))

Ale nevim co vase prameny udavaji,dle meho v Indii mnoho zamoznych zen neni...Jenomze,samozrejmne bude hrat roly to co je v Indii darkem ze?:-)))

25 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 21:14 | Reagovat

24-sona- jestli je to k snědku, tak to sní a je po dárku:-))

Ale nápad to není špatný, jen nevím, když porodí a dodržují šestinedělí, tak si nešmrncnou dost dlouho všichni:-((

26 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 21:15 | Reagovat

Páni, to je tedy- ten hadr, co nosí místo trenýrek.....:-)))))))))))

27 sona sona | 25. dubna 2010 v 21:45 | Reagovat

25:rucuk

No.. jestli jsou ty darky jidlo  a bratru by bylo nedej boze vic.. tim padem i vice chodu,pak mam obavy ,ze by mili Indove i s hadrikem,brzy zacali miti starosti kam dotycnou umistnit..pravdepodobne by nabyla rozmeru teticky z filmu ..Jak utopit doktora Mracka.:-)))

Ale Indky pokud tedy stiham sledovat,jsou prevazne velmi stihle....nabizi se tedy opravdu snad jen potecha z onoho pocinani...Buh vi cim ty sve trenyrky napousteji:-)))

no radeji se nechci vubec domyslet ze?:-))

28 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 22:07 | Reagovat

27-sona- Uvědomte si, že sice by mohla více jíst, ale ta Kámasutra- tam tedy jsou polohy, které by jí dopomohly ke štíhlosti. Určitě by měla výdej větší než příjem.

nar.soc. Vidíte, co jste způsobil? Kam jsme až ochotně zašli? Seriózní povídka a diskuze jako bych psala Lady Cheterlyovou.. Tak nevím, jestli to mám dobře napsané:-))

29 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 22:08 | Reagovat

Myslím tu Lady...

30 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 22:25 | Reagovat

27 sona i rucuk,

Ale dámy, dárkem je cokoli, utržená květina, ořech jablko, náramek z rozklepaného měděného vinutí z trafa ( dělají u mostu v Mostaru ), ozdobný knoflík (ukradený někomu ) zkrátka představivosti se meze nekladou.

Při mizerném stravování, je každý jedlý dárek vítán. Kromě toho, kde je napsáno, že i to jedlé slupne? Upraví to jako "pokrm" následujícímu.

Ćím ten inkriminovaný hadr napouštějí? O tom se obáváte i přemýšlet ? Ničím, matka příroda umístila feromonové žlázy tam kde jsou a přírodní lidé ( polovina Indie nevytáhne paty z vesnice za celý život ) v tamějším hicu žijí přírodními podněty.  

Když je semafor na červené, má ten vývěsní hák žena pro sebe. Jednoduše tam pověsí šátek  a má vystaráno. Spíš bych se obával,  co se děje po sundání šátku. Musí asi nasadit vyšší hodnocení dárků a kdo donese lepší, ten je na tom lépe. To je přírodní výběr in natura.

31 sona sona | 25. dubna 2010 v 22:29 | Reagovat

28:rucuk

Ano beru v uvahu ony krkolomne zalezitosti...ovsem i muz Ind jiste musi pracovat a to dosti tvrde obzvlaste musi-li za kazdy projev naklonnosti donesti nejaky darek :-))Tudiz vychazim z Evropskeho prumeru... a to ze ty gimnasticke polohy se vyzkousi tak mozna jednou a dost:-)))protoze i muz Ind zmozen praci si  jiste radeji prijde  na sve v polze na bocku... Nebudeme snad radeji zachazet prilis daleko..protoze nase uvahy mohou byt absolutne mimo misu,prave z neznalosti  mistnich pomeru:-)))prave jsem jukla na hodiny...nastesti je po 22hod tak snad to nenarusi mravni vychovu nejake mladeze ze?:-)))

Kazdopadne ty trecle v tom jiste hraji nejakou roly..jinak to neni mozne:-))

32 sona sona | 25. dubna 2010 v 22:39 | Reagovat

28:rucuk

Napsane to mate skvele...tato diskuze je toho dukazem:-))

Kolik...uvah muze vzbudit takova mila nezna nenapadna Anicka ze?

Mam dojem ze taky vyvesi svuj satek:-)))

33 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 25. dubna 2010 v 22:42 | Reagovat

28 rucuk

Zase já, snažím se předložit někde pochytaná fakta vědeckým způsobem ( tedy samizdatovým ) jako ten mnich Vatsjájána nebo tak nějak. Když sesmolil vědecky pojatou knihu nazvanou Kámasutra aneb poučení o rozkoši. Moje žena ji kdysi ze známosti koupila a aby se dcery nespustily, tak ji někde ukryla k nenalezení nebo ji někdo šlohl ( to bude pravdě blíž ). Takže i ve stáří, je mi vzdělání a odborná četba znemožněna. Na příklad o babě Cheterlyové čtu tady po prvé.

34 sona sona | 25. dubna 2010 v 23:01 | Reagovat

30:nar.soc.

Uprimne ty feromony a hlavne ty hice mi taky delaly dost starosti.-)))

Proto jsem nabyla mylneho dojmu o napusteni nejakou afrodiziacni latkou...ale kdo vi co ty prirodni feromony dokazi ze?

Tedy Indky ty to vedi urcite.-))

Ja vsak hodlam ziti v blazene nevedomosti dal:-)))

Jinak diky za povidani a dobrou noc vam preji

I vam pani Ruzenko:-))

35 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 23:06 | Reagovat

33-nar.soc. Ta byla i zfilmována a byla ve své době známa jako neřestná kniha. Tu Kámasutru jsem kdysi měla půjčenou, ale ono stačí sehnat 3 sešity Dějiny sexuality, není to nic ,,sprostého" určité ,,polohy" tam najdete na ukázkách z antických děl- ilustracích k textu, jak to chodilo mezi  lidmi  ve starověku, středověku a novověku. Podle toho jsme nyní skoro žabaři.Když nepočítám pornografické filmy z nové doby. Je to z roku 1969 vydání (máme je doma) a kolovalo půjčované mnou kamarádkám i kamarádům. Naštěstí je nikdo nezcizil.

36 rucuk rucuk | E-mail | 25. dubna 2010 v 23:07 | Reagovat

Tak pro dnešek bych už měla končit, bůhví co se nám bude zdát, že? Tak hezké, lehké sny a dobré vyspání...

37 Hanako Hanako | 26. dubna 2010 v 9:31 | Reagovat

36 rucuk  Dobrý den, tak tohle sexuální téma hned poránu? Nebude toho na mne moc.? Přidám se . V rozhlase radil psycholog, jak si vybrat muže pro delší vztah nebo manželství. Chce-li sižena vybrat, ať v té době nepoužívá deodorant, aby pachový vjem tohoto muže byl pro ni nezkreslený. Zkrátka, aby po čase nezjistila, že jí nevoní  a je jí protivný.

38 Hanako Hanako | 26. dubna 2010 v 9:45 | Reagovat

37 pokračování  Jen mi hned vrtalo hlavou, jak to bude, když muž používá deodorant. Přísně vědecky by měl být bez deodorantu a lehce zpocený, ne? Pořad byl však u konce.

39 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 26. dubna 2010 v 10:34 | Reagovat

38 Hanako

Dobrý den.

Bavíme se tady o jakoby nedůležitých věcech, ale vše na světě má svůj význam. Znám se, s jedním učitelem autoškoly, který má dodnes dobrý čich. Hned pozná, jak se žák při nastoupení do auta ( po usazení a prohřátí cítí ). Říkával nejhorší jsou ty namyšlené ženské. Nalijí na sebe buhví co, chtějí udělat dojem, rozepnou si blůzku a při učební jízdě propadnou stresu. Potí se a některá vyloženě smrdí, jak psí kšíry. Právě ten stav přirozené vůně nebo pachu, je mnohdy skrytý za nevyřčenými důvody partnerského nesouladu.

40 rucuk rucuk | E-mail | 26. dubna 2010 v 19:49 | Reagovat

Takže stačí se častěji umývat dobrým mýdlem a pokud se někdo potí, možná ani není moc dobré používat příliš razantní voňavky. Když se to pak smísí, nevyjde to dobře.

41 rucuk rucuk | E-mail | 26. dubna 2010 v 19:53 | Reagovat

nar.soc. Ono se to jmenovalo : Milenec lady Cheterlyové, vysílali to i v televizi. No, člověk nemusí všechno číst. O nic tak hrozného jste nepřišel.

42 babka babka | 26. dubna 2010 v 19:56 | Reagovat

37- dnes už jsou takové parfémy, které obsahují hormony, takže když jdete na lov, jdete na jisto.

43 rucuk rucuk | E-mail | 26. dubna 2010 v 19:56 | Reagovat

Jo, ale ta bába Cheterlyová byla krásná žena :-))

44 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 26. dubna 2010 v 20:07 | Reagovat

43 rucuk

Inu byla, dnes má možná opršelý pomník a jméno v lehtivé knížce.

45 babka babka | 26. dubna 2010 v 20:24 | Reagovat

Podívejte se na novinky cz a dozvíte se, co všechno můžou ženy způsobit.

Iránský duchovní může slavit...

46 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 26. dubna 2010 v 22:36 | Reagovat

45 babka

Flanďáci nejsou nikde chytří, ale ti iránští jsou obzvlášť blbí.

47 rucuk rucuk | E-mail | 27. dubna 2010 v 14:09 | Reagovat

46-nar.soc.- podle mne to žádný fanatik (na cokoli) nemá moc v hlavě v pořádku a ti co se ohání vírou jsou i nebezpeční, protože ovlivní jiné lidi (vemte si třeba sekty).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Jde se spát, díky za návštěvu a na shledanou...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx